۱۱۱۱

موارد مصرف


– کمک به درمان آرتوروز ( استئوآرتریت)

– کاهش سریع درد مفاصل (7 تا 10 روز)

– کاهش سریع التهاب و سفتی مفاصل (4 روز)

– ترميم و بهبود سريع آسيب‏‏ های ناشی از ورزش، کهولت سن و صدمات عمومی در مفاصل (7 روز)

– بازسازی و بازگرداندن خاصیت انعطاف پذیری مفاصل

– جلوگیری از تخریب غضروف بین مفصلی

– تسهیل حرکت مفاصل

– بهبود سلامت غضروف‏ ها

مواد تشکیل دهنده


مکمل اینوو جوینت مد ساخته شده از غشای طبیعی پوسته تخم مرغ با نام تجاری NEM® مخفف (Natural Eggshell Membrane)، موثر در کاهش درد و همچنین کاهش سفتی و سختی مفاصل ناشی از آرتروز می ‏باشد. NEM® به طور طبیعی، حاوی میزان مناسبی از مواد مغذی ضروری برای سلامت مفاصل است که عبارتند از:

سولفات کندرویتین: معمولا در ساختار غضروف مفاصل در بدن پیدا می ‏شود. سولفات کندرویتین از منابع حیوانی مثل غضروف گاو تهیه شده و به منظور درمان آرتروز استفاده می‏ شود و درد و ورم مفاصل را کاهش می‏ دهد.

– (متیل سولفونیل متان) MSM: منبع تامین کننده گوگرد مورد نیاز بدن است و دارای عملکرد تسکین درد، کاهش التهاب و تورم در مفاصل آسیب دیده، افزایش جریان خون و کاهش اسپاسم های عضلانی می‏ باشد، همچنین دارای اثر آنتی اکسیدانی بوده که باعث سنتز کلاژن در بافت غضروف می‏ گردد.

کلاژن نوع 1 و 5 و 10: به تشکیل استخوان و ساخت غضروف کمک می‏ کند.

اسید هیالورونیک: موجب آبرسانی، جوان سازی و عدم خشکی مفاصل می‏ گردد.

کلسیم: عامل استحکام استخوان‏ ها است. کلسیم کافی باید در غذای نوجوانان قبل از بلوغ وجود داشته باشد تا استخوان‌ها تراکم مناسبی بیابند و در سالمندی به پوکی استخوان مبتلا نشوند.

BB
۳۳۳

اثربخشی


آرتروز یا اُستئوآرتریت، شایع ترین بیماری مزمن مفصلی است که استفاده بیش از حد از مفاصل باعث بروز آن می‏ شود.

در این بیماری، غضروف مفصل آسیب دیده و به تدریج از بین می‏ رود. این عارضه ممکن است، هر یک از مفاصل را درگیر سازد اما مفاصل بزرگ که وزن بدن را تحمل می‏ کنند مثل مفصل زانو، ران و ستون فقرات بیشتر در معرض ابتلا هستند.

اینوو جوینت مد ساخته شده از غشای طبیعی پوسته تخم مرغ (Natural Eggshell Membrane) با نام تجاری NEM® و یک منبع غنی از پروتئین‏‏‏ ها و گلیکوزآمینوگلیکان‏ ها می ‏باشد.

– ماده موثره این محصول، ساخت کمپانی ESM امریکا است که به دلیل تکنولوژی منحصر به فرد به کار رفته در آن، به عنوان نسل جدید محصولات موثر در کاهش درد مفاصل در دنیا شناخته شده است.

– این محصول، به کاهش سریع درد مفاصل در 7 روز و کاهش سریع سفتی و التهاب در 4 روز و همچنین، جلوگیری از زوال مفصل و غضروف و در نتیجه به تسهیل حرکت مفاصل کمک می‏ کند.

– این مکمل در مقایسه با مصرف گلوکز آمین و کندرویتین به تنهایی، در تسکین درد مفاصل استئوآرتریت و بازگرداندن حرکت پذیری مفاصل 5 برابر سریعتر عمل کرده و دارای اثربخشی بهتری می باشد.

ویژگی ها


– منبع قدرتمند کندرویتین سولفات، متیل سولفونیل متان(MSM)، هیالورونیک اسید، کلاژن نوع 1 و 5 و 10 و کلسیم برای تأثیر افزایشی در تسکین مفصل و مدیریت درد.

– 100٪ طبیعی، سازگار با محیط زیست، منبع تجدید پذیر مواد مغذی برای مفاصل، غضروف و تشکیل کلاژن.

فاقد لبنیات، نگهدارنده‏ های مصنوعی، رنگ‏ ها، شیرین کننده‏های مصنوعی، غلات، ذرت، سویا، گلوتن و ترکیبات تراریخته .(Genetically Modified Organism) GMO

– ثابت شده در مطالعات بالینی معتبر جهانی.

– دارای تائیدیه وزارت بهداشت ایران و لیبل اصالت کالا.

D-1

تماس با ما

02141735
info (at) inovomed.ir
www.inovomed.ir
تهران خیابان ملاصدرا – خیابان شاد – بن بست جویبار پلاک 21

درباره مدیسا سلامت گستر

شرکت مدیسا سلامت گستر به عنوان یکی از شرکت های تابعه گروه KMT، در دو حوزه واردات و تولید مکمل های غذایی و ورزشی فعالیت دارد. حساسیت و دقت در انتخاب برگزیده ترین محصولات که تاثیرگذاری آن ها از نظر علمی به اثبات رسیده است، ما را به سمت تولید داخلی مکمل های پاک و موثر سوق داد. اینک مکمل های ارائه شده از سوی این مجموعه در حوزه های نورولوژی، غدد، پوست، قلب، چشم، ارتوپدی، گوارش، ارولوژی، درد، سلامت زنان و کودکان پاسخ گوی نیاز جامعه از کودک تا سالمند می باشد.